Kategorie

«Powrót
Promocja Mesoestetic GLOBAL EYECON PERIOCULAR PROFESSIONAL TREATMENT T-PEYE0001 Zobacz większe

Mesoestetic GLOBAL EYECON PERIOCULAR PROFESSIONAL TREATMENT T-PEYE0001

Ocena:
 • Currently 5.00/5
, 5.0 z 5 na podstawie 1 głosów

MES-EST-EYECON-01872

Mesoestetic®

Dostępny

Cena:

595,00 PLN

762,60 PLN

Najniższa cena w przeciągu 30 dni: 595,00 PLN

szt.

Czas realizacji: 24 godziny
OPCJE DOSTAWY
 • Paczkomaty12 zł brutto
 • Kurier Inpost20 zł brutto
 • Kurier GLS20 zł brutto
 • Kurier GLS pobraniowy20 zł brutto
 • Odbiór osobistyza darmo
 • Przy zamówieniach powyżej 500zł dostawa gratis!

Więcej informacji

Mesoestetic GLOBAL EYECON PERIOCULAR PROFESSIONAL TREATMENT T-PEYE0001

Data ważności 03.2023.

Specjalistyczny i skuteczny zabieg profesjonalny o globalnym działaniu przeciw-starzeniowym w okolicy oczu. Rezultaty działania widoczne są już po pierwszym zabiegu. Program terapeutyczny składa się z 6 zabiegów, naprzemiennie: 3 zabiegi z wykorzystaniem peelingu z 3 zabiegami z wykorzystaniem roztworu rewitalizującego.

Protokół terapii global eyecon periocular peeling:

1/ Oczyszczoną i osuszoną skórę należy odtłuścić za pomocą gazika nasączonego roztworem odtłuszczającym.

2/ Zaleca się zabezpieczyć kanalik łzowy i zewnętrzne kąciki oczu za pomocą mesolips protector.

3/ Nałożyć jedną ampułkę global eyecon periocular peeling - za pomocą wacika równomiernie rozprowadzić produkt (3 warstwy), zaczynając od zewnętrznej części oka (ryc. 1a), przez dolną powiekę (ryc. 1b), a na końcu górną (ryc. 1c). Pozostawić na maksymalnie 3 minuty.

4/ Usunąć produkt wacikiem zwilżonym wodą. Rozpylić neutralizujący roztwór post-peel neutralizing spray na płatek i przecierać nim obszar poddawany zabiegowi. Pozostawić na kilka minut i zmyć wodą. 5/Zaleca się zakończyć zabieg aplikując specjalną ochronę przeciwsłoneczną, np. Naprawczy sztyftem przeciwsłonecznym mesoprotech® sun protection 100+.

Protokół terapii global eyecon periocular solution:

1/ Oczyszczoną i osuszoną skórę należy odtłuścić za pmocą gazika nasączonego roztworem odtłuszczającym.

2/ Aby pobrać global eyecon periocular solution: zdjąć białą nasadkę z ampułki (ryc. 2.1) i umieścić łącznik ampułki-strzykawki na szyjce ampułki, wywierając niewielki nacisk w dół (ryc. 2.2). Umieścić strzykawkę w adapterze, dokręcając o jeden obrót gwintu (rys. 2.3). Obrócić pojemnik do góry dnem i odciągnąć tłok z powrotem, aby opróżnić zawartość ampułki i napełnić strzykawkę (ryc. 2.4).

3/ Aplikować niewielką ilość roztworu, po 2 ml z każdej strony, na obszary poddawane zabiegowi (ryc. 1). W celu optymalnej penetracji skórnej i stymulacji zaleca się zastosowanie metody mikroigłowej (z m.pen [pro]), omijając okolice ruchomej powieki. W okolicy konturu oczu nie należy przekraczać głębokości 0,25 mm.

4/ Nałożyć maseczkę post-procedure crystal fiber eye mask: nałożyć i dopasować w okolicy oczu. Pozostawić na około 15'-20 ', aby ukoić skórę i przywrócić płaszcz hydrolipidowy.

5/ Zaleca się zakończyć zabieg aplikacją specjalnej ochrony przeciwsłonecznej, np. mesoprotech® sun protective repairing stick 100+.

Informacje o leczeniu:

Kontur oczu to szczególnie delikatny obszar o różnych cechach anatomicznych, w związku z tym kuracja musi być wysoce specjalistyczna, bezpieczna i skuteczna. Terapia składa się z peelingu oraz roztworu rewitalizującego.

Zalecenia:

 • kategoria produktu - zabieg
 • wiek - wszystkie
 • rodzaj skóry - wszystkie
 • faza rutynowa - zabieg profesjonalny
 • wskazania - starzenie się skóry
 • powierzchnia objęta zabiegiem - okolice oczu

Produkty powiązane