Kategorie

Medicalove powstało z miłości do medycyny.

Medicalove to internetowa hurtownia estetyczna oferująca wszystko czego potrzebuje specjalista z tej dziedziny.

Rosnące zapotrzebowanie na produkty medycyny estetycznej, regeneracyjnej oraz szeroko rozumiane zabiegi upiększające wymusiły na nas selekcję produktów i umieszczenie ich w nowej szacie i otoczeniu produktów, które poszukują nasi klienci.

To nasi klienci są dla nas najważniejsi i dla nich zmieniamy się wraz z ich potrzebami. Każdy klient ma swoje wymagania i upodobania co do produktów, którymi się posługuje w swojej praktyce, my uważnie słuchamy tych opinii i znajdujemy produkty, które są wykorzystywane przez naszych klientów lub chcieliby je dopiero zakupić, ale nie zawsze są one dostępne na polskim rynku. Robimy wszystko, aby zdobyć produkt dla naszego klienta. 

Stworzyliśmy sklep dla profesjonalistów poszukujących nowych rozwiązań oraz sprawdzonych produktów w atrakcyjnych cenach. 

Obiecujemy, że ważna jest dla nas jakość sprzedawanych produktów, że dbamy o to by ceny były najniższe na rynku i konkurencyjne z popularnymi hurtowniami, by oferowany asortyment był tak szeroki, abyś nie musiał/a robić innych zakupów u konkurencji oszczędzając czas i pieniądze na przeszukiwanie internetu oraz kolejne wysyłki, że traktujemy klientów tak jak sami chcielibyśmy być traktowani, że nie ma dla nas pytań złych lub głupich, chętnie dzielimy się swoim doświadczeniem i doradzamy naszym klientom. Warto do nas dołączyć i rozpocząć współpracę już dziś, więc nie czekaj ani chwili dłużej kliknij w zakładkę produkty i znajdź to czego szukasz.

W naszym sklepie znajdziecie Państwo nowości, produkty sprawdzone, popularne, szeroko występujące na rynku, stosowane w gabinetach medycyny estetycznej, używane w stomatologii, a także w przychodniach, szpitalach i gabinetach lekarskich i kosmetycznych.

Jeśli nie znalazłeś jakiegoś produktu w naszym sklepie, daj nam znać, bo może się okazać, że jest on dostępny w sklepie stacjonarnym lub może być specjalnie dla Ciebie sprowadzony i stale dla Ciebie dostępny, abyś nie musiał/a więcej tracić czasu na poszukiwania, a swój czas możesz wykorzystać na to co robisz najlepiej czyli pomoc swoim pacjentom.