Kategorie

«Powrót
Promocja Wirówka model LC-04P-S Zobacz większe

Wirówka model LC-04P-S / LC-04P-S Plus

Ocena:
  • Currently 5.00/5
, 5.0 z 5 na podstawie 3 głosów

ZEN-WIR-LC04PS-02216

Skalpel.store

Dostępny

Cena:

2 399,00 PLN

2 599,00 PLN

szt.

Czas realizacji: 24 godziny
OPCJE DOSTAWY
  • Paczkomaty12 zł brutto
  • Kurier Inpost20 zł brutto
  • Kurier GLS20 zł brutto
  • Kurier GLS pobraniowy20 zł brutto
  • Odbiór osobistyza darmo
  • Przy zamówieniach powyżej 500zł dostawa gratis!

Więcej informacji

Wirówka model LC-04P-S

Najnowszy model! Duży czytelny wyświetlacz, gdzie wszystkie wprowadzone ustawienia są widoczne wraz z aktualnymi danymi wirowania podczas pracy wirówki.

Mimo mniejszych gabarytów niż model 80-2C jest stabilna i oferuje szeroki zakres pracy od wirowania fibryny po osocze zarówno w probówkach z żelem separującym jak i bez żelu z samym cytrynianem lub ACD. 

Jedną z najważniejszych cech wyróżniających ten model od poprzedników i konkurencji jest duży czytelny wyświetlacz podający zarówno siłę g i rpm(obroty na minutę) w tym samym czasie oraz możliwość ustawienia 9 różnych pamięci wirowania.

Indukcyjny silnik, który jest bezobsługowy oraz sterownie cyfrowe zapewniają użytkownika, że dokonał najlepszego wyboru.

Funkcje: Nieco mniejsza niż model 80-2C uniwersalna wirówka laboratoryjna, którą cechuje niezawodność, małe gabaryty oraz wysokej jakości materiał, z którego wykonano poszczególne elementy. Plastikowa obudowa z blokadą pokrywy oraz bezstopniowa regulacja obrotów, sterowanie mikroprocesorem i bezobsługowy bezszczotkowy indukcyjny silnik sprawiają, że jest to niezawodna wirówka. Przeznaczona do małych gabinetów kosmetycznych, jak również weterynarii, ortopedii, stomatologii, badań klinicznych oraz wszędzie tam, gdzie liczą się nieduże rozmiary, niezawodność oraz wysoka jakość wykonania. Wirówka wykorzystywana do wirowania osocza bogatopłytkowego PRP, pozyskiwania frakcji fibryny bogatopłytkowej PRF lub probówek na "skrzep" lub osocze, bardzo dobry stosunek jakości do ceny.

Nowoczesny wyświetlacz LCD monitorujący wszystkie ustawienia wirówki, ciągły podgląd ustawień obrotów oraz siły odśrodkowej RCF, możliwość programowania wszystkich ustawień i zapisania w pamięci (9 pamięci), ustawienia szybkości przyspieszania i wyłączania (spowolnienia) w trybie od 1 do 9.

Specyfikacja:

Płynny zakres regulacji prędkości od 0 do 4000obr/min

Sterowanie cyfrowe z wyświetlaczami

Silnik indukcyjny

9 pamięci ustawień

Ustawienia szybkości przyspieszenia i spowolnienia w zakresie 1-9

Wirnik kątowy-45 stopni

Pojemność: 15/10ml x 8 probówek

Max RCF:1780 X g

Zasilanie: 110-240V 50/60Hz

Moc Silnika: 135W

Timer: 0-99min

Sterowanie mikroprocesorem

Wymiary: 280x250x240mm

Poziom hałasu <70dB

Waga netto 5kg

Produkty powiązane